KARL AKSEL JÖRGENSEN. Etsning.

4432417. KARL AKSEL JÖRGENSEN. Etsning.

Sittande man. Signerad och daterad 1928
31,5x24 cm. Totalmått 48x38 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 136