SKEPPSUR & BAROMETER, Schatz, 1900-tal.

4432363. SKEPPSUR & BAROMETER, Schatz, 1900-tal.

Monterad på träskiva, 48 x 28 cm.

Nyckel saknas, gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 293