MATSALSMÖBLEMANG, 9 delar, gustaviansk stil.

443232. MATSALSMÖBLEMANG, 9 delar, gustaviansk stil.

Bord med 2 iläggsskivor, diameter 104,5 cm, höjd 73,5 cm
Bordets mått med extra skivor: 164,5x104,5 cm, höjd 73,5 cm
6 stolar, höjd 85 cm, sitthöjd 48 cm.

Bruksslitage, bordet med flera repor och skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 532