SÄNGBORD med stenskiva, 1900-talets första hälft.

443228. SÄNGBORD med stenskiva, 1900-talets första hälft.

Längd 38, bredd 38, höjd 69,5 cm.

Slitage, märken, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 780