SYSKRIN/VAGN, 1900-talets mitt.

443223. SYSKRIN/VAGN, 1900-talets mitt.

Vitlackerad vagn på hjul, utdragsskiva och låda. Längd 61, bredd 37, höjd 66.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 541