ERNST HÄLLGREN. etsning.

ERNST HÄLLGREN. etsning.
4432236. ERNST HÄLLGREN. etsning.

Stockholms Stadshus,
28x37 cm
50x57 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholms Stadshus,
28x37 cm
50x57 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 172