CARL LARSSON. Efter. etsning, "Den glada festen", monogramsignerad i plåten.

4432231. CARL LARSSON. Efter. etsning, "Den glada festen", monogramsignerad i plåten.

Plåtstorlek
26.5x24 cm
54x44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek
26.5x24 cm
54x44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 181