MAURICE MOT WALKER (BRITTISK, 1900-TALET) ”LAMBETH BRIDGE” & ”WATERLOO BRIDGE” (2).

4432174. MAURICE MOT WALKER (BRITTISK, 1900-TALET) ”LAMBETH BRIDGE” & ”WATERLOO BRIDGE” (2).

ett par etsningar, signerade nere till höger, inrymt inom förgyllda och glaserade ramar 49cm x 39cm inklusive ramar.

några chips och skav på ramarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 92