PETER DAHL (1934-2019), dans, litografi.

4432106. PETER DAHL (1934-2019), dans, litografi.

Signerad 283/375
Bildmått 30x43cm
Rammått 45x57cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad 283/375
Bildmått 30x43cm
Rammått 45x57cm.

Antal besök: 281