BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal.

443206. BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal.

Längd 59,5, djup 35, höjd 60 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 427