POUL CADOVIUS. Sidobord, "Abstracta", 1970-tal.

4432069. POUL CADOVIUS. Sidobord, "Abstracta", 1970-tal.

Ställning av förkromade stålrör. Lösa hyllplan av sten. 28 x 28, höjd 66 cm.

Bruksslitage. Stenskivor med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415