Soffbord i teak, 1960-tal.

Soffbord i teak, 1960-tal.
4432018. Soffbord i teak, 1960-tal.

ca Höjd 56 cm x B 142 cm x D 55 cm.

Betydande tecken på slitage på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 202