DOSOR, 2 st, porslin, 1800-tal, dekor av blommor, rektangulär resp. rund form.

4431806. DOSOR, 2 st, porslin, 1800-tal, dekor av blommor, rektangulär resp. rund form.

Höjd ca 5-7 cm, längd 9 cm, diameter 7 cm.

Slitage, ett lock löst, ett lock skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 235