BÄGARE, Böhmen, 1800-tal.

BÄGARE, Böhmen, 1800-tal.
4431784. BÄGARE, Böhmen, 1800-tal.

Klarglas med rosa överfång, graverad dekor av slott. Höjd ca 11 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 277