ALFRED BOLL. Södermalm, akvarell, signerad.

4431607. ALFRED BOLL. Södermalm, akvarell, signerad.

Rammått 51 x 70,5 cm.

Smärre märken och slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 51 x 70,5 cm.

Antal besök: 263