TVÅ MÅLADE ÖPPNA BOKHYLLOR.

TVÅ MÅLADE ÖPPNA BOKHYLLOR.
4431584. TVÅ MÅLADE ÖPPNA BOKHYLLOR.

Den större med fem hyllor (Höjd 197cm x Bredd 105.5cm x Djup 35cm), tillsammans med en smal öppen bokhylla bestående av fyra hyllor, fäst på en plattform på hjul (Höjd 202cm x Bredd 61cm x Djup 34,5cm). (2).

Allmänt slitage med märken och repor, se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 346