SOFFBORD, "Lövbacken", IKEA -1999.

4431527. SOFFBORD, "Lövbacken", IKEA -1999.

Höjd 52, längd 76 cm, djup 39 cm.

Bruksslitage, rest fanering längs med "bladets" mitt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 441