ARTEMIDE. golvlampa, ”Absalom Floor Hal”.

4431505. ARTEMIDE. golvlampa, ”Absalom Floor Hal”.

Artemide, golvlampa, ”Absalom Floor Hal”, tillverkad av plast, spegelglas, metall.

Mått ca.: h 187 cm, diameter 34 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor och nötningar. repor på plast.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 362