VÄGGRELIEF, Sista måltiden, 1900-tal.

4431442. VÄGGRELIEF, Sista måltiden, 1900-tal.

Skuret och betsat trä. Mått 81 x 22, djup 5 cm.

Ytslitage. Mindre avslag. Mindre skada med limning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 329