BLOCK. FLÖTEN, 5 delar, 1900-tal.

4431351. BLOCK. FLÖTEN, 5 delar, 1900-tal.

3 Block, trä, längd ca 19 - 32 cm
2 Flöten, glas, diameter ca 15 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 332