BORDSPENDYL, postmodern, 1900-tal.

4431338. BORDSPENDYL, postmodern, 1900-tal.

Klotformat ur i patinerad metall med arabiska siffror och putti. Kolonner och sockel i mörkbetsat trä med detaljer i mässing

Höjd: 30 cm.

Ej funktionstestad, mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 30 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 482