SOFFBORD, Alvar Aalto.

SOFFBORD, Alvar Aalto.
4431294. SOFFBORD, Alvar Aalto.

Böjträ, skiva vit laminat.
Längd 120, bredd 75, höjd 56 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Böjträ, skiva vit laminat.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 921