PÄLSKAPPA, sjubb, 1900-tal.

PÄLSKAPPA, sjubb, 1900-tal.
4431292. PÄLSKAPPA, sjubb, 1900-tal.

Längd 115, ärm 44 cm
Uppskattad storlek 38.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 115, ärm 44 cm
Uppskattad storlek 38.

Bruksslitage.

Antal besök: 320