BENGT ELLIS. Olja på duk, signerad.

4431224. BENGT ELLIS. Olja på duk, signerad.

Ram ca 102 x 61 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 102 x 61 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 329