GORDON STEWART. Olja på duk, signerad.

4431194. GORDON STEWART. Olja på duk, signerad.

Ram ca 112 x 131,5 cm.

Bruksskick, mindre skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 112 x 131,5 cm.

Antal besök: 228