TELEFON, Beocom 2000, Bang & Olufsen, Danmark, 1986.

4430879. TELEFON, Beocom 2000, Bang & Olufsen, Danmark, 1986.

Längd 21 cm.

Ytslitage, saknar väggkontakt, bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Antal besök: 296