BARBORD, för väggmontering. Akacia trä.

4430786. BARBORD, för väggmontering. Akacia trä.

Barbord för väggmontering i akacia trä med stödben i metall.
Höjd ca 108 cm, bredd 131 cm, djup 60 cm.

Bruksslitage. Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor, märken.

Antal besök: 281