SILVERFÖREMÅL, 6 st, vikt ca 345 gram.

4430702. SILVERFÖREMÅL, 6 st, vikt ca 345 gram.

Rysk ljusarm eller del av en behållare av något slag, 2 skålar, 2 skedar samt sockertång. Längd ca 11-16 cm.

Märken, skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken, skador, slitage.

Antal besök: 139