STAFFAN HALLSTRÖM. Komposition, krita.

4430656. STAFFAN HALLSTRÖM. Komposition, krita.

Monogramsignerad SH, daterad 1961, ca 52 x 39 cm, inklusive ram 69 x 54 cm.

Ram med bortfall
Något veckad passepartout.

Staffan Hallström (1914–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med bortfall
Något veckad passepartout.

Staffan Hallström (1914–1976)

Antal besök: 246