VÄGGUR, teak, Junghans, 1960-tal.

4430616. VÄGGUR, teak, Junghans, 1960-tal.

Ca 30 x 30 cm.

Bruksskick, smärre ytslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30 x 30 cm.

Antal besök: 251