TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal.

4430391. TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal.

Höjd inkl. tratt ca 75 cm.
Trattens diameter ca 51 cm.

Fungerar vid enklare test. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage, skav & märken. Torrsprickor i trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. tratt ca 75 cm.
Trattens diameter ca 51 cm.

Antal besök: 578