BORD, teak, 1960- tal.

BORD, teak, 1960- tal.
4430255. BORD, teak, 1960- tal.

Höjd
Längd 120 cm
Bredd 75 cm.

Bruksskick
Repor
Inga iläggsskivor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd
Längd 120 cm
Bredd 75 cm.

Bruksskick
Repor
Inga iläggsskivor.

Antal besök: 619