PALL med metall/trä underrede.

4430253. PALL med metall/trä underrede.

Höjd 43 cm
Diameter 40 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43 cm
Diameter 40 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 183