BANJO och PLEKTRUM.

BANJO och PLEKTRUM.
4430248. BANJO och PLEKTRUM.

llängd 61 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Ytbehandling avflagnad partiellt, spricka och krackelyr. En sträng av.

Gör en kostnadsfri värdering!
4430248. BANJO och PLEKTRUM.

llängd 61 cm.

Antal besök: 334