JAN BERTIL ANDERSSON. Etsning.

4430225. JAN BERTIL ANDERSSON. Etsning.

Komposition med figurer "Menmen", signerad, numrerad 7/25,
50x38 cm,
58x45 cm.

Ej examinerad ur ram. Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x38 cm,
58x45 cm.

Antal besök: 167