FIOL, Stradivarius, och 2 stråkar, 1900-talets mitt.

4430174. FIOL, Stradivarius, och 2 stråkar, 1900-talets mitt.

Fiol märkt baksida.
I originallåda, längd 77 cm
Längd fiol 59 cm
Längd stråkar 71 och 73 cm.

Bruksslitage, en stråke är taglet löst på, ej genomgången, säljes i befintligt skick. Strängar lösa, spricka, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiol märkt baksida.
I originallåda, längd 77 cm
Längd fiol 59 cm
Längd stråkar 71 och 73 cm.

Antal besök: 373