JAN NALIWAJKO. Olja på pannå, Rasputin, signerad samt daterad 1970, 105 x 72 cm.

443008. JAN NALIWAJKO. Olja på pannå, Rasputin, signerad samt daterad 1970, 105 x 72 cm.

Målad på vad som verkar en dörrsida/lucka
105 x 72 cm.

Sprickor samt smärre färgbortfall.

Jan Naliwajko (1938–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 72 cm.

Jan Naliwajko (1938–2017)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 863