HARRY MOBERG träsnitt.

HARRY MOBERG träsnitt.
4430071. HARRY MOBERG träsnitt.

Landskap med sten, signerad, numrerad 12/25,
20x25 cm,
52x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x25 cm,
52x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 229