Utdragbart matbord, 1960-tal.

Utdragbart matbord, 1960-tal.
4430036. Utdragbart matbord, 1960-tal.

Teakfanerad bordsskiva. Ram målad svart.

Benen och bordsskivan kan tas bort utan verktyg för transport.

ca H. 74 cm B 120-200 cm x D 80 cm.

Tecken på slitage, fläckar, stötar på hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 250