FIGURIN, terracotta, Kina.

FIGURIN, terracotta, Kina.
4429917. FIGURIN, terracotta, Kina.

Höjd ca 25 cm.

Inhandlad på Stockholms auktionsverk 2003.

Ålderrelaterat slitage, senare moterad på träbas, numrerad 84 på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Antal besök: 346