SIGURD PERSSON. Armring, silver, Stockholm.

4429915. SIGURD PERSSON. Armring, silver, Stockholm.

Stämplat "SIGP", Stockholm 1995, 76 gram, innermått 55 x 37 mm.

Bruksskick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, repor.

Antal besök: 644