YTTERFODER, porslin, Gustavsberg, 1900-tal.

4429886. YTTERFODER, porslin, Gustavsberg, 1900-tal.

Diameter 21 cm, höjd 16,5 cm.

Missfärgning, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 21 cm, höjd 16,5 cm.

Missfärgning, krackelyr.

Antal besök: 243