JANET GOLPHIN (BRITTISK, F.1950).

4429837. JANET GOLPHIN (BRITTISK, F.1950).

Stilleben
signerad (nere till vänster), akvarell
20 x 18 cm (8 tum x 7 tum) - bildstorlek
38 x 36 cm (15 tum x 14 tum) - total storlek inklusive glaserad träram.

Bra skick.

Tema

Modern & Contemporary Art

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben

Bra skick.

Tema

Modern & Contemporary Art

Antal besök: 167