THOMAS HELLSTRÖM. Väggtalva, trä, metall. Signerad THO.

4429775. THOMAS HELLSTRÖM. Väggtalva, trä, metall. Signerad THO.

ca 65 x 34 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 65 x 34 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 214