VITRINSKÅP, bredd 50 cm, Sverige 18/1900-tal.

4429761. VITRINSKÅP, bredd 50 cm, Sverige 18/1900-tal.

Vitrinskåp med 2 st glasdörrar, 4 flyttbara hyllplan, Mahogny på furu. Sverige 18/1900-tal.
Höjd med krön 192 cm
Bredd ca 49 cm
Djup ca 35 cm.

Renoverat och kompletterat över tid. Bruksslitage, åldersslitage, märken. Nyckelbrickor, lås och nyckel med rost.
Avslag upptill på kant. Skåpet är i 1 st del.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med krön 192 cm
Bredd ca 49 cm
Djup ca 35 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 913