BIOBÄNK, 2 sitsar, 1900-tal.

BIOBÄNK, 2 sitsar, 1900-tal.
4429653. BIOBÄNK, 2 sitsar, 1900-tal.

Höjd ca 84 cm.
Sitthöjd ca 48 cm.
Bredd ca 42 cm.
Djup ca 39 cm.

Åldersslitage märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 84 cm.
Sitthöjd ca 48 cm.
Bredd ca 42 cm.
Djup ca 39 cm.

Åldersslitage märken, repor.

Antal besök: 332