SPEGEL, Gustaviansk stil, 1900-tal.

4429650. SPEGEL, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Ca 98x48,5 cm.

Ålderlsitage, brukslitage. Förekommer krackelering, färgbortfall, märken, anlupet glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 98x48,5 cm.

Antal besök: 268