BARBRO MAGNUSSON. olja på duk, signerad och daterad 1989.
442964. BARBRO MAGNUSSON. olja på duk, signerad och daterad 1989.
46 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Herrljunga Auktionsverk
413