TRÄDGÅRDSLYKTA, koppar, 1900-tal.

4429595. TRÄDGÅRDSLYKTA, koppar, 1900-tal.

Blyinfattat glas, invändig ljuspunkt.
Upptill ca 38 x 38, höjd 60 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ej funktionstestad.

Antal besök: 213