SERVERINGSVAGN, funkisstil, 2000-tal.

4429475. SERVERINGSVAGN, funkisstil, 2000-tal.

Stomme av kromad metall. Lösa skivor av glas. På hjul.
Skivornas mått 62 x 42 cm, höjd 72 cm. Handtagets höjd 87 cm.

Bruksslitage. Mindre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 485